
De Sunny SN3970 is een band met een goede wegbeheersing, geproduceerd op basis van een modern rubbercomposiet, wat slijtage vermindert.
De brede centrale rib verbetert de rijgevoeligheid.
Het unidirectionele en geoptimaliseerde loopvlakpatroon biedt een uitstekend sportief rijgevoel.
De unidirectionele zijgroeven voeren effectief water af en verbeteren het gedrag van het voertuig bij aquaplaning.
De vier brede omtreksgroeven verbeteren de reactie bij aquaplaning.
Om dit product te kunnen beoordelen, moet u eerst een bestelling hebben geplaatst. Wij informeren u dat de op de site achtergelaten beoordelingen onderworpen zijn aan een controleprocedure. De beoordelingen worden uitsluitend op chronologische volgorde gesorteerd.
Ze zijn erg goed.
Ze zijn lawaaierig
Geweldige prijs-kwaliteitverhouding... ik koop hetzelfde opnieuw wanneer dan ook
Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Ik had winterbanden van hetzelfde merk gekocht en was daar erg tevreden mee. Deze zomerbanden zijn uitstekend voor grip onder alle omstandigheden. Aanbevolen. Over de duurzaamheid kan ik niets zeggen, omdat ik ze nog maar een korte tijd heb.
Best goed
Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Snelle levering en vriendelijke betaalbare contractwerkplaats! Uitstekend!
Dit is de tweede keer dat ik deze banden monteer, met hetzelfde profiel als mijn vorige Good Year banden. Natuurlijk zijn ze van zacht rubber, dus hun levensduur is korter en ze maken wat lawaai, maar ze houden perfect de weg, zelfs bij regenachtig weer. Prijs-kwaliteitverhouding... top!
Deze banden worden geadverteerd als C-beoordeling voor brandstofefficiëntie, echter het label op de banden bij aankomst is een E-beoordeling. Ik was teleurgesteld omdat de beoordeling zwaar woog in mijn beslissing om ze te kopen. Ze zien er wel sportief uit.
Goede banden
banden gemonteerd op 18" velgen. Ik heb mijn rijstijl, die voor 90% op de snelweg met cruise control is, niet veranderd. Maar ik heb maar 5000km met de voorste set gedaan. Mijn vrienden hadden mij deze banden aanbevolen omdat zij er 30000 km mee hadden gereden. Ik niet... aan de andere kant, de achterste zijn helemaal niet bewogen. Verbazingwekkend. Kortom, ik heb 2 Hankooks gekocht voor de prijs van 4 Sunnys. Geen vergelijking, veel beter. Ik heb meerdere keren contact opgenomen met de klantenservice, maar geen antwoord gekregen.